PES 2020 Ä°ndir – En Güncel Futbol Oyunu


  PES 2020 İndir - En Güncel Futbol Oyunu

  PES 2020, Konami’nin ünlü futbol oyunu serisinin en yeni sürümüdür. PES 2020, gerçekçi grafikler, yeni top sürme becerileri, geliştirilmiş top fizikleri ve lisanslı takımlar ile futbol severlere unutulmaz bir deneyim sunuyor. PES 2020, PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanabiliyor. Ayrıca PES 2020 LITE adında ücretsiz bir sürümü de bulunuyor.

  PES 2020’nin öne çıkan özelliklerinden biri de ünlü Ä°spanyol orta saha oyuncusu Andrés Iniesta’nın danışmanlığında geliştirilmiş olması. Iniesta’nın görüşleri sayesinde oyunun top sürme mekanikleri daha ince ve çevik hale geldi. Ayrıca oyuncuların top kontrolü, pas verme, şut çekme ve savunma yapma becerileri de duruş şekillerine, sahadaki konumlarına ve rakip baskısına göre değişiyor. Böylece her oyuncunun farklı yetenekleri ve karakteristikleri ön plana çıkıyor.

  PES 2020’de dünyanın önde gelen takımları ve oyuncuları yer alıyor. Barcelona, Arsenal, Boca Juniors, River Plate, Flamengo, Sao Paulo gibi takımların yanı sıra Türk takımları da oyunun içinde bulunuyor. Oyunda ayrıca Messi, Ronaldinho, Maradona gibi futbol tarihinin efsane isimleri de yer alıyor. Oyuncular istedikleri takımı seçerek kariyer modunda ilerleyebilir veya online olarak diğer oyuncularla rekabet edebilirler.

  PES 2020 indirmek için Steam üzerinden satın almanız gerekiyor. Oyunun fiyatı 299 TL olarak belirlenmiş. Ancak PES 2020 LITE adında ücretsiz bir sürümünü de indirebilirsiniz. Bu sürümde hızlı oyun, eşli oyun ve düzenleme modu gibi seçenekler açık ve online maç yapabiliyorsunuz. PES 2020 LITE indirmek için Steam sayfasında sağ köşede “Demoyu Ä°ndir” linkine tıklamanız yeterli.

  PES 2020, futbol oyunları arasında en iyi grafiklere ve oynanışa sahip olanlardan biri. Eğer gerçekçi ve heyecanlı bir futbol deneyimi yaşamak istiyorsanız PES 2020’yi indirmenizi tavsiye ederiz.

  PES 2020’nin bir diğer özelliği de yeni Ä°lham sistemi. Bu sistem sayesinde oyuncuların topla etkileşimi ve etraflarındaki diğer oyuncuların davranışları değişiyor. Örneğin; top sürme yeteneği yüksek bir oyuncu topu aldığında, takım arkadaşları ona alan açmak için etrafa dağılıyor. Böylece oyuncu içeri kat edebiliyor veya pas verebiliyor. Bu sistem, oyunun akıcılığını ve stratejisini artırıyor.

  PES 2020’nin grafikleri de oldukça etkileyici. Oyunun yeni oyun motoru sayesinde oyuncuların yüzleri, saçları, formaları ve hareketleri daha gerçekçi görünüyor. Ayrıca sahaların ve seyircilerin detayları da göz dolduruyor. Oyunun atmosferi de maçın gidişatına göre değişiyor. Örneğin; gol attığınızda veya yediğinizde seyircilerin tepkileri farklı oluyor. Oyunun ses efektleri ve müzikleri de kaliteli.

  PES 2020, futbol oyunu severler için kaçırılmayacak bir oyun. Hem ücretli hem de ücretsiz sürümünü indirerek bu oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. PES 2020’yi indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

  Hi, I’m Adam Smith

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *